Hakkımızda - Abidin Tantuni
Abidin Tantuni, 2012 yılından bu yana Mersin'in en lezzetli tantunilerini yapmak amacıyla hizmet vermektedir.
abidin tantuni, mersin tantunisi, mersinin en iyi tantunisi, tantuni nerede yenir
13396
page-template-default,page,page-id-13396,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-16.6,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.1,vc_responsive

Abidin Tantuni

İşimizi severek, tantuniyi aşkla yapıyoruz.

Abidin Tantuni, güler yüzlü ekibiyle daima en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Tüm görüş ve önerilerinizi E-mail adresimize gönderebilir veya iletişim formumuz aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

Lezzet0%
Servis0%
Hijyen0%
Mutlu Misafir0%

2012 den beri Mersin’in en lezzetli tantunisini yapan Abidin Tantuni,bunun yanında güler yüzü ve zengin ikramlarıyla tam bir mutluluk merkezi. Tantuninin geleneksel yapısına ve tadına bağlı kalarak özenle hazırlanan tantuni çeşitleri, dikkatle seçilen et ve saklama koşulları,taze sebzelerle bir araya gelerek yıllardır size tantuninin olabileceği en lezzetli halinin bir örneğini sergilemektedir.

35 yıllık sektör tecrübesi ve profesyonel kadrosuyla, Mersin ve meşhur tantunisini en iyi şekilde temsil eden Abidin Tantuni, damağa hitap eden,lezzet düsturuna uyan tarzıyla bu konuda bir lider. Önceliği hijyen, kaliteli ve sağlıklı gıda olan Abidin Tantuni, servis ve ikramlarıyla da tantuninin çehresini değiştirmiştir.