Mersin'de Tantuni Nerede Yenir? - Abidin Tantuni
Abidin Tantuni, 2012 yılından bu yana Mersin'in en lezzetli tantunilerini yapmak amacıyla hizmet vermektedir.
abidin tantuni, mersin tantunisi, mersinin en iyi tantunisi, tantuni nerede yenir
15791
post-template-default,single,single-post,postid-15791,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-16.6,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.1,vc_responsive
 

Mersin’de Tantuni Nerede Yenir?

Mersin’de Tantuni Nerede Yenir?

Tantuni, Mersin ilinin en meşhur yemeğidir. Yıllardan beri değişmeyen bu lezzet en iyi Abidin Tantuni’de yenir. Tantuni lezzetini sizlere en iyi şekilde yaşatabilmek için elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz. Tantuni lezzetine modern dokunuşlar yaparken çok eskilerden gelen geleneklerimize de bağlı kalıyoruz. Etlerin en güzelini, sebzelerin en tazesini sizler için özenle seçiyoruz. Enfes salata ikramlarımız ile ve yine kendi ellerimizle yaptığımız bol köpüklü ayranlarımız ile tantuni keyfinizi ikiye katlamayı hedefliyoruz.

Mersin’de Tantuni Nerede Yenir? sorusuna alacağınız tek yanıtın Abidin Tantuni olması yolunda hızlı ve kararlı adımlarla ilerlerken, tek önceliğimiz sizlere sağlıklı gıdalar sunmak. Bu sebeple tüm malzemelerimizi çok dikkatli bir şekilde seçiyor, denetimlerden geçiriyoruz.

Mersin’in En İyi Tantunicisi Hangisidir?

sorusu sürekli tartışılır ve birçok farklı cevap çıkar. Son yıllarda ise bir isim daha çok öne çıkıyor: Abidin Tantuni. Mersin’de İsmet İnönü Bulvarı üzerinde bulunan Abidin Tantuni, tantuni lezzeti, salataları, ayranları ve hizmetiyle Mersin’deki en iyi tantunici olmak konusunda önde ilerliyor. Sadece şehirde yaşayanların değil, dışarıdan gelen misafirlerin de geldiğinde Mersin’deki en iyi tantuninin cevabını buldukları bir yer Abidin Tantuni. Mersin tantuni ve tantunici konusunda çok zengin bir şehir olsa da Abidin Tantuni bu konuda zengin sunumu, kaliteli eti ve taze sebzeleriyle zirveye oynuyor. “Mersin’de ne yenir?” sorusunun cevabı “Tantuni.”, “Mersin’de en iyi tantuni nerede yenir?” sorusunun cevabı ise “Abidin Tantuni.” olmaya başladı bile. Çalışanların güler yüzü, tantunilerin lezzeti, ve malzemelerin kalitesi ile Abidin Tantuni müşterileri yemekten mutlu ayrılıyorlar. Somun, Lavaş ve Açık ekmek olmak üzere üç çeşit ekmek bulunduran  Abidin Tantuni, kendilerine özel fırından gelen ekmekleri ile özel baharatları ve özenle seçilmiş, temizlenmiş yumuşacık etleri buluşturunca tantuninin en iyisini yapmış oluyorlar. Tek şubesi ile Mersin’de ses getiren Abidin Tantuni, geleneksel tantuni lezzetini ve yıllardır var olan tantuni ruhunu bozmadan Mersin’deki en iyi tantuniyi yapmaya daha uzun süre devam edecek gibi.